КОЛИ ДУШІ ТОРКАЄТЬСЯ ВЕЛИКДЕНЬ

Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає один одного. Так і в нашому садочку об’єдналась та веселилась велика й дружня родина.
Напередодні великого християнського свята у Студянському ЗДО відбулася розвага «Великоднє свято». Діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу.
Користуючись нагодою колектив Студянського ЗДО вітає жителів Смизької ОТГ і всіх батьків із наступаючими Великодніми святами.
Під образами кошичок поставлю
І постелю на денце рушничок.
Ще раз ладненько пасочку поправлю
Кладу її поміж писаночок.
Ще покладу і шиночку, й ковбаску,
Смачнії коржики, і масло, і сальце…
Все прикрашу, неначе добру казку.-
Вербиченьку вплету рясним вінцем…

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ

З  22.04 по 26.04 в Студянському ЗДО проводиться тиждень безпеки життєдіяльності дитини. Під час якого педагоги знайомлять малюків із правилами безпечної поведінки в різних екстремальних ситуаціях. Вихователі проводять із дітьми тематичні заняття, бесіди, ігри. А також виховують у дітей дбайливе ставлення до свого життя.

24.04 у вихованців ЗДО відбулася зустріч з працівниками СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ на чолі з керівником Нагалка Петром Івановичем, з тими, хто щодня на практиці рятує та допомагає у скрутних небезпечних ситуаціях. Вихованці отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників з пожежної частини, послухали цікаву розповідь про засоби пожежогасіння, важливість та відповідальність роботи пожежників, їхню сміливість при виконанні свого обов’язку та прийняли участь у гасінні умовної пожежі. Найголовнішим подарунком для малят стала справжнісінька пожежна машина , на якій приїхали гості до дітей на територію ЗДО. Захопленню дітей не було меж! 

25. 04 відбулось пізнавальне заняття «Перша медична допомога» на якому була присутня старша медична сестра ОСТАПЧУК Н.М. Котра розповіла та показала дітям як робити прямий масаж серця, перев'язки. Діти мали можливість наповнити свої знання корисною інформацією.

КОСМОС - НАВКОЛО НАС

Чарівні спалахи Всесвіту завжди приваблювали допитливі очі людини. Пізнати незвідане, зрозуміти оточуючий світ - це здавна було мрією людства.
Саме тому в рамках проекту «Космічні мандрівки», 12.04 у Студянському закладі дошкільної освіти відбулися заходи приурочені Всесвітньому Дню Космонавтики.
Упродовж проекту дошкільники були залучені до активної пізнавальної, творчої діяльності з метою формування у дітей знань про Всесвіт.

Міжнародний день води.

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Резолюцію про святкування Міжнародного дня води прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї ООН у листопаді 1992 році. Метою цього дня в Студянському ЗДО було провести ряд заходів, присвячених цій даті. Вони допомогли діткам розширити знання про одну з основних складових природи – воду та виховання бережливого ставлення до води та природного довкілля взагалі.

Моя стежина до Шевченка

12.03 в Студянському ЗДО пройшли заходи до Шевченківських днів «Моя стежина до Шевченка».
Були проведені тематичні заняття, бесіди також діти декламували вірші Т.Г.Шевченка, виконали музичну композицію. Малята ближче ознайомилися з життям та літературною спадщиною Кобзаря.

Це Голокост – всього одне лиш слово,

Та його сенс – пекучий болі жар,

Вбивали всіх!.. старого і малого,

мало хто життя порятував.

       27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.

Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.
З приводу Дня пам'яті жертв Голокосту працівниками Студянського ДНЗ для дітей було проведено цикл заходів по вшануванню пам'яті загиблих під час Голокосту. Проводились тематичні заняття, бесіда - «Свіча Голокосту не згасне» , книжкова виставка – «Пам'яті жертв Голокосту». Також були запалені свічки пам'яті всім євреям та вшановано хвилиною мовчання.

Різдвяний фестиваль

"Україна хоче миру"

"І ЗНОВУ КАЗКА ОЖИВЕ..."

Новий рік іде землею

В чистім полі без доріг,

Світить зорі понад нею,

Розсіває срібний сніг.

Новий рік іде горами

У червоних чобітках.

Сяють ясними вогнями

Скрізь ялинки по хатах.

 

      Новий рік — одне з найулюбленіших свят усіх дітей. Вони щиро вірять у дива і з нетерпінням заглядають під ялинку в пошуках подарунків. 27.12 та 28.12 в Студянському ДНЗ в молодшій та старшій групі відбувся Новорічний Ранок. Діти поринули у дивовижну Новорічну казку. Із задоволенням співали пісні, розказували вірші, танцювали та грали ігри. Безсумнівно у всіх дітей та гостей залишилися найтепліші і найсвітліші спогади про це свято.

Ой хто-хто Миколая любить!!!

Хто не знає святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Весь християнський світ вважає його за великого угодника Божого, який допомагає бідним, творить чудеса для нужденних.. Неможливо описати очікування кожної дитини, щоб побачити його з ангелами і дарунками. Отож, наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято для нас буде святом Милосердя, святом Доброти, Прощення і Любові до ближніх!

Андріївські вечорниці. 
Вже традиційно у нас в садочку вихователі готують розвагу «Андріївські вечорниці». Діти поринули у атмосферу українського села напередодні свята Андрія. Вихованці відтворили українські звичаї та традиції: хлопчаки кусали калиту, змагались в силі та старанності, дівчатка ворожили, співали пісень, ліпили вареники.  Всі присутні отримали від перегляду дійства масу позитивних емоцій та вражень.

Картинки по запросу казка рукавичка картинка

30.11 дитячий садок приймав гостей з публічно-шкільної бібліотеки с.Студянки.  Кузьмич В.С. з допомогою пальчикового театру інсценувала казочку «Рукавичка» у двох групах. Діти з неприхованою цікавістю і захопленням споглядали дійство, а згодом і самі мали можливість перевтілитися у персонажів казки. Завдяки такій роботі у дітей розвивається з дитинства інтерес до книги.

Щоб у ранки і теплі, й холодні

не ішли шикуватись хрести,

Щоб не плакали душі голодні

Свічку-пам"ять свою запали.

З метою вшанування пам"яті жерт голоду 1932-1933 років у Студянському ДНЗ було проведено інформаційно-просвітницькі заходи: тематичне заняття "І пам"яті свіча не згасне...", бесіда "Голод 33-го - біль душі і пам"ять серця", а також діти відтворили у своїх малюнках побачені епізоди із життя людей того часу.

Хлібом ми радо гостей зустрічаєм,
На рушникові рясному несем.                                       

Все найдорожче, що в серденьку маєм,
Радісно друзям своїм віддаєм.

 

     16.11.2018 р. вихованці Студянського ДНЗ вітали працівників компанії групи ВІТАГРО з Днем працівників сільського господарства.

      Дорогі наші спонсори! Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дошкільної освіти в Студянському ДНЗ.

       Колектив закладу та батьки вихованців, а також громадськість села висловлюють найтепліші слова подяки за вагомий внесок у реконструкції туалетної кімнати. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння і підтримку.

 

Ми  українці, душею багаті.
Працею славен народ наш завжди.                               
Хочем, щоб хліб був у кожного в хаті
І не було в вас ніколи біди!

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

На виконання розпорядження обласної адміністрації «Про Обласну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху»  та з метою пропаганди здорового способу життя, вивчення і використання на практиці правил безпеки дорожнього руху, попередження загибелі та травматизму дітей при порушенні правил дорожнього руху у Студянському ДНЗ з 12.11 по 18.11 було проведено тиждень безпеки дорожнього руху на тему «Коли вирушаєш в путь – завжди обережним будь». Педагогічними працівниками було організовано ряд занять, бесід, спостережень, сюжетно-рольових ігор з моделюванням життєвих ситуацій спрямованих на виховання у дітей правил дорожнього руху. 

Тиждень безпеки дитини

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров"я під час надзвичайної ситуації в садочку з 5.11 по 9.11 було проведено Тиждень безпеки дитини.

           Реалізація принципу наступності:

дошкільний навчальний заклад - початкова школа

    22.10.2018 року в Студянському ДНЗ пройшов семінар-практикум "Розвиток компетентності дошкільників  у процесі організованої навчально-пізнавальної діяльності на заняттях", учасниками якого були колеги-педагоги з Привільненської, Тараканівської, Мирогощанської ОТГ. Було проведено комбіноване заняття "У пошуках скарбів", також практичним психологом був проведений флеш-тренінг "Метод сторітеллінгу у роботі вихователя". Знаковою подією стало підписання Меморандуму про співпрацю між методичними центрами Смизькою та Мирогощанською ОТГ. 

Боже, діти –українці

Моляться до Тебе звідусіль:

Войовничих прожени чужинців

З наших українських міст і сіл! 

Хай не рвуться міни і гранати,

І не плаче мама уночі,

Хай з війни скоріш прийде тато

І дітей поносить на плечі. 

Боже, твої діти-українці

Моляться до тебе звідусіль:

Войовничих прожени чужинців

 

З наших українських міст і сіл.

Під таким гаслом 12.10.2018 року пройшов святковий ранок присвячений Дню захисника України. Адже, дуже важливо прищеплювати дітям, починаючи з дошкільного віку, повагу до людей, які ціною свого життя здобувають мир для своєї країни.

Вітання дітей старшої групи піснею "Осінь прийшла"

Вже традиційно в останню неділю вересня Україна святкує Всеукраїнський день дошкілля. Тож і наші вихованці не залишились осторонь. 28.09.2018р. взяли участь у святковому концерті "Життя ми дітям віддаємо по краплинці", де привітали всіх працівників дошкільної освіти з професійним святом.

 

Вже осінь завітала в Україну
і золотом покрила всі сади.
Лелеки відлетіли на чужину,

а ми на День дошкільника прийшли.

 

 

Вітаємо вас всіх з чудовим святом,
воно і ніжністю і радістю дзвенить.
Дошкільник! Як у слові цім багато
добра, любові й радості звучить.

 

З Днем Дошкільника вітає Україна,

Всіх, хто світлом простягає путь.

І для кого головне в житті – ДИТИНА,

Її освіта і духовна суть

1 червня в Студянському клубі пройшов захід до Дня захисту дітей в якому взяли участь вихованці нашого  ДНЗ. Діткам дуже сподобалась насичена, динамічна атмосфера свята. Проводилися цікаві конкурси та розваги. Захід пройшов весело та приніс задоволення усім учасникам.

День Вишиванки

В нашому садочку 17 травня пройшов День Вишиванки!  

День української вишиванки – це свято, яке об’єднує кожного українця – від дитини до дорослого. В цей день всі ми радіємо, що маємо змогу сповідувати і захищати своє, українське, вічне.

Піснею, віршем, танцями – всі ми об’єднуємося і зберігаємо традиції українського народу, традиції створення вишитого вбрання.

Діти у дитячому садочку вже знають символи і традиції своєї держави и пишаються тим, що вони – українці!

флешмоб

Випускний бал               " Книга чарівна"

Як швидко плине час ! Ось і стали дорослішими наші діти – час проводжати їх до школи . Сьогодні, справжній бал! Урочиста, яскрава зала, дівчата у бальних сукнях, елегантні  хлопчики, теплі слова, розмаїття  пісень і танців – все це веселе свято з присмаком суму! Радісно бачити усміхненні обличчя випускників та їх батьків та сумно розлучатися з дітками , які за ці роки стали вже рідними ! Тож бажаємо , щоб у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов’язково  здійснилась дитяча мрія . Хай зустрічаються на вашому шляху тільки хороші люди, які допомагають вам.

 

                                      Щасти Вам !

 

А , Вам , шановні батьки, бабусі, дідусі, велике спасибі за підтримку , за розуміння , за співпрацю.Адже ми разом з вами любили , виховували , навчали. І хочеться сказати , що наші діти , самі розумні , самі красиві , самі виховані . Частіше говоріть це своїм дітям і вони надалі такими будуть . Дякуємо Вам за ваших діток.

 

                 Що це тут за свято у садку дитячім,

 

                 Квітів так багато, в квітнику неначе?

 

                На велике свято всі зійшлися друзі:

 

                Тут і мама, й тато у веселім крузі.

 

                 Ще такого свята не було ніколи -

 

                 Скоро йдуть малята перший раз до школи!

 

                 День чарівний, справжнє диво,

 

                 В залі усмішок багато,

 

                 В залі людно і красиво,

 

                 Бо у нас сьогодні свято!

День " Цивільного захисту" у Студянському ДНЗ

Навчання дітей основам безпеки життєдіяльності є одним із пріоритетних напрямів освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі«Колобок».                   З метою навчання малечі правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій 11 травня  2018 у ДНЗ було проведено День Цивільного захисту.

Основні цілі та завдання Дня цивільного захисту:

– практична перевірка здатності дітей грамотно і чітко діяти з метою захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях;

– виховання впевненості дошкільників у ефективності заходів, що проводяться цивільним захистом;

– формування та розвиток у вихованців високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, здатності самовіддано виконувати завдання цивільного захисту.

Заняття були організовані та проведені в формі колективної творчої діяльності дошкільнят та вихователів. Під час навчання відпрацювали питання безпечної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій різного характеру, які можуть статися у дитячому садку.

Діти розказували про пожежу, стихійні лиха та правил реагування у разі їх виникнення.

Цього дня окрім теоретичних знань вони отримали важливі практичні навички з порятунку власного життя та допомоги оточуючим у надзвичайних ситуацях.

День пам’яті та примирення завжди був і є для українців днем, коли згадували про всіх загиблих воїнів, які боролися за мирне небо над Україною.

Дуже важливо прищеплювати дітям, починаючи з дошкільного віку, повагу до людей, які ціною свого життя здобули мир.

8 травня 2018 р. вихователі старшої та молодшої групи Студянського ДНЗ впродовж дня проводили із дітьми тематичні заняття, бесіди, малювали із дітками молодшої групи «Мак пам’яті», з дітьми старшої групи зробили аплікацію «Мак пам’яті» та «Журавликів пам'яті».

Вихователі Студянського ДНЗ донесли до дітей цінність людського життя, вміння цінувати мир, а також вшановувати ветеранів війни.

Сподіваємося, що всі вихованці навчального закладу усвідомили важливість слів: « Ні війні!»

Акція " Подаруй                                                      іграшку    другу"

25 квітня учні Студянської ЗОШ під час добровільної акції " Подаруй іграшку другу" подарували нашим малюкам іграшки, яким вони дуже зраділи. 

Ми висловлюємо щиру подяку школярам та організаторам акції за чудові подарунки. 

Тиждень безпеки дитини

У дошкільному навчальному закладі «Колобок»,            з 23. 04 по 27.04 було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності.

 

     Метою якого було : поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; закріплення уявлень дітей про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного характеру та відпрацювання стереотипів поведінки дошкільників в умовах загрози та виникнення різних надзвичайних ситуацій.

 

     Протягом Тижня знань безпеки життєдіяльності в усіх вікових групах проведені різні заходи та форми роботи з дітьми (занняття, розваги, проведено навчальний тренінг з евакуації)

 

День довкілля в ДНЗ

З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища у Студянському ДНЗ було  проведено День довкілля.

Було впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану ігрові та спортивні майданчики, територія. Висаджено багаторічні кущі та квіти. В процесі озеленення території ДНЗ брали участь діти та працівники.

    Озеленення навчального закладу відіграє важливу роль у вихованні підростаючого покоління, розвиває у дітей почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються, активізує пізнавальну, творчу та просвітницьку діяльність дошкільників

Акція " Посади зелене насадження ! "

26 квітня  діти  та працівники закладу взяли участь у акції " Посади зелене насадження !" під час якої було висадженно багаторічні кущі та дерева, для озеленення території дитячого садка.

Великдень, Великдень - весняне свято

12  квітня у ДНЗ  пройшла розвага “Великдень, Великдень – весняне свято“.

 

Метою розваги було створення в дошкільному закладі святкової та радісної атмосфери,  формування у дітей ціннісного ставлення до звичаїв та традицій. Під час розваги діти отримали позитивні емоції, радість, проявили свої артистичні вміння та навички. У садочку панували відчуття миру, щастя, злагоди та добра.

Виставка                       " Великодній кошик"

10 квітня Студянський ДНЗ взяв участь у проведенні Великодної виставки   " Великодній кошик " яка відбулася у будинку культури Смизької громади  

" Коли душі торкається Великдень"

З 2 по 6 квітня в дошкільному навчальному закладі «Колобок» відбулася  чудова виставка «Коли душі торкається Великдень».

 

Виставку робіт, яка вже традиційно стала щорічною, разом з малятами готували вихователі та їх батьки. Писали писанки, робили дряпанки, крапанки , оздоблювали яєчка мозаїкою та аплікаціями, купажем та квілінгом, викладали орнамент бісером, та ще багато чого красивого і цікавого, виготовляли наші вихованці та педагогічні працівники, просто очі від розмаїття розбігаються .

 

Метою всієї проведеної роботи є прагнення дати поняття дітям про святкування Великодня, розкрити зміст цього свята, примножувати традиції свого народу, виховувати у дітей з дитинства почуття любові до рідного краю та відроджувати звичаї і обряди нашого народу. Саме з раннього віку дитину слід виховувати на культурній спадщині та надбаннях свого народу, щоб виростити свідомого громадянина та справжнього патріота своєї Батьківщини .