Батьківські збори

Підтримуючи святкову атмосферу Дня Святого Валентина,  14 лютого відбулися батьківські збори які пройшли із несподіванкою для самих відвідувачів. Після виступу вихователів та завідуючої Тетяни Георгіївни батькам було запропоновано намалювати валентинку своїй  дитині. Процес малювання захопив дорослих і приніс їм неабияке задоволення.

День святого Валентина

День Святого Валентина - це свято любові, миру, доброти, сміху, веселощів. У цей день співають, танцюють, веселяться, жартують та дарують подарунки та солодощі. А ще  близькі  та рідні  бажають один одному міцного здоров’я та  щастя.  До подарунків на це свято тільки одна вимога: вони повинні мати форму сердечка.   Так  розпочала  свою розповідь дітям  вихователь  Студянського дошкільного  навчального  закладу  Панчук Валентина Андріївна.

Напередодні свята діти з вихователями готували своїм рідним валентинки.   Щороку  малюки з великим задоволенням  веселяться, змагаються  у різних конкурсах та дарують  своїм  матусям  власноруч  виготовлені листівки у вигляді сердець. 

 Такі   заходи виховують у дітей  любов до рідних, близьких, повагу до оточуючих людей.

Конкурс " Найкраща валентинка на снігу"

Намалюю квітку на снігу

Зимова фортеця

Сніг вкриває всі шляхи,Йому раді дітлахи,Чується веселий сміх,Ой, який пухнастий сніг!Цілий день така турбота –У малят кипить робота,Всі старались, як могли –І фортецю ми звели.

Зимові розваги

Малюки та дорослі з нетерпінням чекають зиму, казковий час, коли доступні найрізноманітніші ігри  на вулиці. Сніг є прекрасним «полем» для ігор - катання на санках, лижах, побудова  барикад, «сніжні» бої і багато іншого.Тож діти  нашого садочка, цікаво та  з користю використовують час прогулянок.

День безпечного інтернету

 6 лютого розпочався день у садочку з таких слів: "Кращий Інтернет починається з тобою."

Питання безпеки в мережі зараз більш ніж актуальне. У цьому контексті турбота про дітей набуває більших масштабів. Тому варто говорити про безпеку дитини під час перебування в інтернеті. З дітьми старшої групи було проведено бесіду з безпечного поводження в мережі, переглянуто цікаві мультики. А також діти спробували відтворити "павутину інтернет-мережі".

Новорічна казка

27 грудня в Новорічну казку потрапили вихованці Студянського ДНЗ та їх батьки. Надзвичайно приємна атмосфера з іграми, піснями, танцями, була навкруг ялинки. Діти із радістю чекали на прихід Діда Мороза, Снігурочки та казкових героїв.

Вітання нічки новорічки та її друзів

Ми королівські мушкетери

Що за гостя в нас така

Танець з іграшками

Білесенькі сніжиночки, Вродились ми з воді.    Легенькі, мов пушиночки,  Спустилися сюди.

Танець року

Танець снігуроньки і сніжинок

Танцюють всі